Voorbereidingen nieuw stuk begonnen
Na de afsluiting van een mooi 2025, waarin onze vereniging maar liefst haar 95-jarige bestaan mocht vieren, zijn we begonnen met de repetities van onze nieuwe stuk. Op 1 juni 2026 zullen wij ‘Op de kast gejaagd’ van Sarah Maernhoudt opvoeren in de Leidse Schouwburg.
Mien is na het overlijden van haar man eenzaam en wil gewoon wat aandacht van haar twee volwassen kinderen, Rob en Rita. Maar zoon- en dochter-lief zijn meer bezig met de erfenis dan met het welzijn van hun moeder. Daardoor kunnen ze elkaar niet zien of luchten want uiteraard hebben ze hun oog allebei op het enige wat nog een beetje van waarde is…de porseleinkast.
Schoonzoon Pieter-Paul, getrouwd met Rita, doet zijn stinkende best om Mien een beetje op te beuren en met wat ludieke intermezzo’s waarbij we een kijkje krijgen in wat er zo allemaal achter gesloten deuren gebeurt, komen de personages toch uiteindelijk bij mekaar om voor eens en voor altijd de lucht te klaren.
Zal het lukken om Mien uit haar eenzaamheid te halen? Zullen Rob en Rita het eindelijk toch eens worden? En wie is de mysterieuze Chloé die ineens opduikt en wat wil ze van Mien? Het stuk bevat hele herkenbare situaties en met een lach en een traan hopen wij het publiek weer te kunnen ontroeren. Meer informatie over kaartverkoop volgt nog.
